X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Fiyat Artışı

AnasayfaHaberiniz Olsun.Fiyat Artışı

📣 Sanal Sunucu ve Tüm Hosting Paketlerimizin Kampanyaları Tükeniyor!

Değerli Müşterilerimiz,

Öncelikle sizlere uzun süredir süregelen işbirliğimiz ve desteğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz. Her zaman olduğu gibi, kaliteli hizmet sunma ve memnuniyetinizi sağlama amacımızı sürdürüyoruz.

Son zamanlarda, küresel ekonomik koşullardaki dalgalanmalar ve döviz kurlarındaki artışlar gibi faktörler sebebiyle, maliyetlerimizde belirgin bir artış yaşanmıştır. Bu durum, ne yazık ki, bazı fiyat ayarlamalarını yapmamızı zorunlu kılmıştır. Amacımız her zaman rekabetçi fiyatlarla hizmet sunmakken, bu zorunlu fiyat güncellemeleri olmadan kaliteli hizmet seviyemizi sürdürememiz mümkün değildir.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak ve işbirliğimizi devam ettirmek adına, maalesef Ürün/Hizmetlerimiz'in fiyatlarında küçük bir artış yapmak zorunda kaldık. Bu fiyat ayarlaması, ekibimizin kalitesini ve profesyonelliğini korumamız, size en iyi hizmeti sağlamamız ve iş süreçlerimizi sürdürebilir kılmamız için gereklidir.

Fiyatlarımızdaki bu güncellemeyi, uzun vadeli iş ortağımız olarak sizlere duyurmak istedik. Bu değişiklik, en iyi hizmeti almanızı sürdürebilmemiz için atılmış bir adımdır. Unutmayın ki, her zaman sizin memnuniyetiniz ve ihtiyaçlarınız bizim önceliğimizdir.

Eğer herhangi bir sorunuz veya endişeniz olursa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin. Size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yeniden teşekkür eder, anlayışınız ve devam eden işbirliğimiz için minnettarlık duyarız.


Top