X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Tawk.to Türkiye iş Ortaklığı

AnasayfaYazılarGenelTawk.to Türkiye iş Ortaklığı

📣 Sanal Sunucu ve Tüm Hosting Paketlerimizin Kampanyaları Tükeniyor!

Merhaba,

Bugün sizinle bazı haberleri paylaşmak istedik — tawk.to İş Ortağı Programı için onaylandık! tawk.to'yu hiç duymadıysanız, dünya genelinde 4 milyondan fazla işletme tarafından kullanılan canlı bir sohbet uygulamasıdır. Kendimiz kullandık ve etkinliğine kefil olabiliriz.

İşletmeler gelişmek için inşa edilmiştir ve biz her zaman büyümenin özgün yollarını arıyoruz. Dışarıda 1,5 milyardan fazla başka web sitesi varken, birisi internet yamamıza girmeyi seçtiğinde minnettarız. Her etkileşimi dikkate almanın öneminin farkındayız ve tak.to bunu başarmamızda bize yardımcı oldu.

tawk.to tam olarak ne yapar, soruyorsunuz? tawk.to, işletmelerin müşterileriyle iletişim kurmasına ve işlem yapmasına yardımcı olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Etkileşimleri kalıcı ilişkilere dönüştürüyoruz. Gezegendeki en yaygın kullanılan canlı sohbet uygulaması olan tak.to, ziyaretleri izlemenize ve günün herhangi bir saatinde müşterilerinizle etkileşimde bulunmanıza yardımcı olarak müşterilerinizin size en çok ihtiyaç duyduğu anda orada olmanızı sağlar. Ve orada olamıyorsanız, tawk.to, deneyimli İşe Alınan Temsilcilerden oluşan bir ekiple saati 1 ABD doları kadar düşük bir ücretle destek sağlar. Ayrıca bu tekrarlayan, sıradan görevlerin üstesinden gelmek için özel Sanal Asistanlar sunarlar. Paradan tasarruf edersiniz ve işiniz yerine işinize odaklanmak için daha fazla zaman ve enerji elde edersiniz.

Yine de tawk.to hakkında en çok sevdiğimiz şey değerleridir - birinci sınıf yazılımlarını tamamen ücretsiz olarak sunarlar çünkü her büyüklükteki işletmenin müşterileriyle etkileşim kurmasına yardımcı olmak isterler. Tüketicilerin %73'ünün marka sadakatini iyi müşteri deneyimine dayandırdığı kalabalık çevrimiçi dünyada, gerçek zamanlı gerçek bağlantı her zamankinden daha önemli.

Müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir işletmeyle, bağlantı yoluyla büyümeyi yönlendirmeye gerçekten inanan bir işletmeyle ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.


Top